В корзине нет товаров

Города доставки в Львовской области

Каталог кованых изделий » открыть каталог художественной ковки и кованых изделий

Кованые элементы и изделия в Львовской области

Доставка кованих елементів і виробів в Львів та інші населені пункти області, а також будь-яку іншу продукцію, яку Ви можете придбати на нашому сайті здійснюється перевізниками Нова Пошта, Делівері, Інтайм.

 

Города доставки кованых элементов перевозчиком Деливери:

Дрогобыч, Львов, Самбор, Стрый, Червоноград.

Города доставки кованых элементов перевозчиком Интайм:

Борислав, Броды, Буск, Дрогобыч, Жидачов, Золочев, Львов, Мостиска, Новый Роздол, Рава-Русская, Радехов, Самбор, Стебник, Стрый, Сходница, Трускавец, Ходоров, Червоноград.

Города доставки кованых элементов перевозчиком Новая Почта:

Бориcлав, Броды, Буск, Городок, Добротвор, Дрогобыч, Жидачов, Жовква, Золочев, Каменка-Бугская, Львов, Моршин, Мостиска, Новояворовск, Новый Роздол, Перемышляны, Пустомыты, Рава-Русская, Радехов, Самбор, Сколе, Сокаль, Сосновка, Старый Самбор, Стебник, Стрый, Трускавец, Турка, Хиров, Ходоров, Червоноград, Яворов.
 

Ковані елементи у Львові з доставкою

Місто Львів відноситься до міст України у якому поєдналися різні архітектурні стилі, простежується міська історія та історична спадщина всього українського народу через будівлі, оздоблення фасадів тощо. Гуляючи містом часто звертаєш увагу на готичні замки, будинки у стилі неокласицизму та архітектурні споруди, які поєднали у собі нагромадження металу та каменю. Саме такі конструкції для нас є цікавими, адже не секрет, що з часом металеві конструкції потребують відновлення та реставрації. Ось на цьому етапі робіт, коли необхідно реставрувати ковані вироби Львів стає об’єктом уваги працівників Інтернет – магазину «Екскалібур».

Ми можемо запропонувати львівським ковалям та архітекторам купити унікальні ковані елементи, які стануть прикрасою будь якого готового виробу с металу. Це можуть бути арки та огорожі, карнизи та інші металеві конструкції, які є справжньою окрасою старовинного міста з його значною для України архітектурою. Дуже часто про місто говорять як про зразок містобудування. Можливо воно так і є насправді, адже кожен кований елемент у Львові є частиною надбання нашого народу і зразком мистецтва.

Сьогоднішні ковалі намагаються робити багато виробів за короткий проміжок часу, ось саме в цьому й криється велике бажання співпрацювати з Інтернет - магазинами через які можна придбати готові ковані елементи попередньо познайомившись з ними на сторінках Інтернет - магазину. Розміри кованих елементів можуть бути різними, саме тому важливо спочатку познайомитись з описами і тільки потім робити замовлення. Якщо виникнуть запитання з приводу купівлі кованих елементів, то завжди можна отримати безкоштовну консультацію. Для цього достатньо зателефонувати по телефонах, які містяться у рубриці «контактна інформація» та вирішити всі питання. Що до доставки, то зазвичай вона можлива будь-якими перевізниками, що працюють у межах території України. Вибір зручного способу доставки залежить від замовника послуги. Головне, що спеціалісти компанії відкриті для діалогу та конструктивних рішень, які будуть вигідні для обох сторін.


ПРАЙС-ЛИСТЫ и КАТАЛОГИ

Наверх